• Marika

    Kryształ to produkt luksusowy nie tylko ze względu na swoje właściwości- jego wartość wciąż rośnie ponieważ umiejętność ręcznego szlifowania kryształów jest dziś rzadką sztuką.

  • Marika

    Posiada wyjątkowy blask i umiejętność rozszczepiania światła przez co mieni wszystkimi kolorami tęczy.

  • Marika

    Jest to ekskluzywny prezent na każdą okazję, nie tylko dba o odpowiednią oprawę stołu, ale także wspaniale zdobi wnętrza. Niepowtarzalna forma i wzór sprawia, że czują się Państwo luksusowo.

Współpraca

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i zagranicą. Jesteśmy jednak otwarci na nowych Klientów. Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualną ofertę. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego możemy dostosować się do wybranych przez Państwa warunków współpracy. Dla naszych Klientów hurtowych posiadamy specjalne oferty produktowe, różnorodny system rabatowy oraz wiele usług, które ułatwią naszą współpracę. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy, abyśmy mogli przedstawić Państwu katalog oraz ofertę cenową dla Klientów hurtowych.

Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju produkty z wybranym grawerem – logo, napisy. Są to produkty dedykowane nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale przede wszystkim dla firm, jako wszelkiego rodzaju puchary, podziękowania, nagrody oraz ekskluzywne prezenty. Posiadamy w swojej ofercie bogatą gamę produktów, które możemy Państwu zaproponować. Zachęcamy do współpracy.


Kontakt

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.