• Marika

    Kryształ to produkt luksusowy nie tylko ze względu na swoje właściwości- jego wartość wciąż rośnie ponieważ umiejętność ręcznego szlifowania kryształów jest dziś rzadką sztuką.

  • Marika

    Posiada wyjątkowy blask i umiejętność rozszczepiania światła przez co mieni wszystkimi kolorami tęczy.

  • Marika

    Jest to ekskluzywny prezent na każdą okazję, nie tylko dba o odpowiednią oprawę stołu, ale także wspaniale zdobi wnętrza. Niepowtarzalna forma i wzór sprawia, że czują się Państwo luksusowo.

Oferta

Oferta, którą Państwu przedstawiamy jest tylko podglądowa, aby mogli się Państwo zapoznać z naszymi produktami, wzorami i kolorami. Praktycznie każdy produkt możemy wykonać w wybranym przez Państwa wzorze i kolorze. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie na stronie naszego sklepu prezentujemy dostępne na magazynie produkty, które możemy wysłać do Państwa natychmiast po złożeniu zamówienia.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju grawery na życzenie Klienta.


Kieliszki do wina


Kieliszki do szampana

Kieliszki do wódki

Kieliszki do likieru

Szklanki do wody

Szklanki do whisky

Misy

Karafki

Grawerowane

Pozostała galanteria

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.