• Marika

    Kryształ to produkt luksusowy nie tylko ze względu na swoje właściwości- jego wartość wciąż rośnie ponieważ umiejętność ręcznego szlifowania kryształów jest dziś rzadką sztuką.

  • Marika

    Posiada wyjątkowy blask i umiejętność rozszczepiania światła przez co mieni wszystkimi kolorami tęczy.

  • Marika

    Jest to ekskluzywny prezent na każdą okazję, nie tylko dba o odpowiednią oprawę stołu, ale także wspaniale zdobi wnętrza. Niepowtarzalna forma i wzór sprawia, że czują się Państwo luksusowo.

O firmie

Szlifiernia szkła i kryształów Marika powstała w 1991 roku. Początkowo, jako mała firma wytwarzaliśmy głównie bezbarwne szkło kryształowe, jednak z biegiem lat przedsiębiorstwo rozwinęło się do tego stopnia, że obecnie w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najbardziej wyszukane wzory, kolory i kształty kryształowych produktów.  

Cechą charakterystyczną naszej szlifierni jest fakt, że od początku swojej działalności stawiamy na perfekcję wykonania i najwyższą jakość tworzonych produktów, dlatego wszystkie nasze wyroby wytwarzane są z 24- procentowego tlenku ołowiu. Nad jakością naszych wyrobów czuwa sztab specjalistów, którzy dbają o to, aby finalny produkt, który trafia do Państwa był na najwyższym poziomie.

Wraz ze znacznym rozwojem szlifierni szkła i kryształów Marika otworzyliśmy własne działy zajmujące się każdym z etapów przygotowywania kryształu do takiego stanu, w jakim go Państwo otrzymujecie.
Posiadamy własną wytwórnię pudełek ozdobnych, dzięki czemu możemy znacznie obniżyć koszty naszych wyrobów, przy zachowaniu najwyższej, jakości. Nasza firma współpracuje z najstarszymi hutami szkła kryształowego, słynącymi z wieloletniej tradycji od bardzo wielu lat, dlatego możemy zapewnić naszym Klientom konkurencyjne ceny.

W naszym zespole znajdą Państwo najlepszych Mistrzów Zdobienia Szkła, Malarzy i Grawerów, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne ornamenty, z których nasza firma słynie od lat, ale i nowoczesne szlify i kolory, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wyrafinowanych Klientów. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.